tel. Wrocław: 71 723 40 99      tel. Warszawa: 22 201 23 95   biuro@kmpgroup.pl

Wrażliwość na piękno wyssane z mlekiem matki – takim sloganem posługuje się nasz klient, dla którego uruchomiliśmy nowy serwis internetowy prezentujący niezwykle urocze kobiety.

MILK jest agencją modelek o aspiracjach międzynarodowych. Agencja dostrzega piękno i pokazuje je całemu światu wywołując emocje od zachwytu, podziwu dla ukazanego kobiecego wdzięku po elegancję, prestiż i klasę.

Pracując nad projektem,  na pierwszym planie musieliśmy pokazać zdjęcia robione przez MILK’a. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie modnego, modernistycznego trendu opartego na minimalizmie połączonym z delikatną animacją i rewelacyjną użytecznością.

Strona odwiedzania jest przez międzynarodowych przedstawicieli branży mody, dla których każda sekunda jest niezwykle istotna. W serwisie znajdziemy proste i sprawdzone rozwiązania nawigacyjne: duże przejrzyste czcionki, minimalne ilości kolorów oddzielających poszczególne sekcję strony – wszystko dobrane ze smakiem i gustem podkreślającym jakość pracy MILK’a.

Ważnym elementem funkcjonalnym była możliwość dodawania i przesyłania zdjęć nowych kandydatek na modelki. W tym celu stworzyliśmy specjalny dział casting, który umożliwia dodawanie zdjęć oraz danych przez nowe kandydatki.

 

Stronę można znaleźć pod adresem: http://models.madebymilk.pl/pl/strona-glowna

Serwis internetowy Milka’a został wdrożony na naszym dedykowanym systemie CMS. Dzięki czemu administrator może dodawać nowe modelki, ich zdjęcia, przeprowadzać operację na plikach, administrować działami i ich treścią a także modyfikować parametry pozycjonowania. To tylko, część funkcji systemu, który obsługuje serwis.

Zapraszam do zapoznania się z treściami nowego serwisu, a także zachęcam wszystkie Panie do wysłania swoich zdjęć – piękno jest w każdym z nas, trzeba je tylko umiejętnie wydobyć i pokazać.

 

Informacje o autorze

Krzysztof Marszałek

Dodaj komentarz