tel. Wrocław: 71 723 40 99      tel. Warszawa: 22 201 23 95   biuro@kmpgroup.pl

Jesteśmy w trakcie realizacji nowego serwisu, umożliwiającego połączenie działki z domem www.proadapt.pl.

Idealne połączenie domu z działką

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kupując działkę za ciężko zarobione pieniądze, może się okazać, że nie możesz wybudować na niej domu swoich marzeń ponieważ jego projekt koliduje z planem zagospodarowania lub innymi czynnikami charakterystycznymi dla danego terenu?

Serwis www.proadapt.pl umożliwi wybranie działki, która Cię interesuje np. pokaże działki 15 minut od szkoły, o określonej powierzchni oraz co najważniejsze pokaże projekty domów, które mogą zostać wybudowane na jego terenie.

Gdy zdecydujesz się na zakup działki i/lub projektu domu ProAdapt wygeneruje ścieżkę administracyjną z dokumentami potrzebnymi do realizacji przedsięwzięcia – wszystko w jednym miejscu. Serwis sprawi, że nie będziesz musiał płacić frycowych, a także zaoszczędzi Twój czas, który napewno lepiej zagospodarujesz z rodziną lub w pracy niż stojąc w kolejce w urzędach.

Planujemy również wdrożyć bazę fachowców, gdzie będziesz mógł ocenić jakość ich ułsugi a także zobaczyć jak ocenili ją pozostali użytkownicy.

W KMP group, zawsze podczas prac trwających nad budową właściwej aplikacji uruchamiamy Coming soon page, umożliwiający wyjaśnienie ideii serwisu i zapisanie się na listę użytkowników, chcących być informowanych o starcie projektu lub o postępach prac.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, lub chciałbyś pomóc nam w Tworzeniu serwisu i wyrazić swoją opinie jeszcze przed uruchomieniem proszę zapisz się na listę pierwszych użytkowników, na stronie www.proadapt.pl

Informacje o autorze

Krzysztof Marszałek

Dodaj komentarz