tel. Wrocław: 71 723 40 99      tel. Warszawa: 22 201 23 95   biuro@kmpgroup.pl

Jako software house realizujemy duże projekty informatyczne, które skupiają się głównie na skalowalnych i wydajnych rozwiązaniach oraz elementach technologiczno – biznesowych.

Tym razem jednak mieliśmy niezwykłą przyjemność pracować nad projektem, nie nastawiony na biznes a wspierający słuszną sprawę. Przekazanie wartości patryjotycznych  i przypomnienie o walce Armii Krajowej i zmaganiach jej żołnierza Jerzego Woźniaka w bitwie o przetrwanie i wolną Polskę.

 

Wystawa zawiera wypowiedzi, filmy a także zdjęcia  ś.p. płk. J.W.  ”Biografia” Jerzego Woźniaka przedstawiona na wirtualnej wystawie podzielona jest na etapy: Dzieciństwo i młodość, Wojna, Druga konspiracja, Proces i więzienie, Mała stabilizacja, Spełnienie marzeń. Etapy zawarte na są osi czasu, dzięki czemu użytkownicy mogą w łatwy sposób przeglądać multimedialne treści w uporządkowanej i prostej formie.

Zapraszam do zwiedzenia wirtualnej wystawy: www.jerzywozniak.pl

Nad wystawą pracowaliśmy z Ośrodkiem Pamięć i Przyszłość, który był odpowiedzialny za treści i merytorykę. Zespół KMP group w składzie Grzegorz, Patryk i Paweł stworzył układ serwisu, kreację oraz wdrożył animacje i multimedia. Dziękuje za wasze zaangażowanie, projekt wygląda i działa rewelacyjnie!

Wystawa w mediach:

(15 minuta filmu)

 

Informacje o autorze

Krzysztof Marszałek

Dodaj komentarz